Surveseadmetööd

TST000119

Gaasitööd

TGT000253

Masinatööd

TMT000029

  • Tule 22/2, Saue, Harju maakond, Estonia
  • +372 52 578 10

Surveseadmetööd

TST000119

Gaasitööd

TGT000253

Masinatööd

TMT000029

Meie firmast

Tööstus OÜ moto: mida keerulisem ülesanne, seda põnevam!

Tööstusseadmete hooldus-, remondi-, kolimis- ja paigaldusteenust pakkuv OÜ Tööstus teostab keerukaid ja lihtsamaid töid  nii Eestis kui ka väljaspool kodumaad.

Lisaks teeme: Esialgne viimistlus, konstruktsioonide valmistamine, materjali tarne, transport-kraana(suurveos) teenused, torustiku keevitamine.

OÜ Tööstus pakub lahendusi alates projektist kuni seadmete hoolduse ja remondini. Aina suureneva osakaaluga igapäevatööks on saanud tööstusseadmete kolimis- ja paigaldusteenuse osutamine. Oleme kolinud  ja üles seadnud mitmeid tehaseid ning tähtsust ei oma , mis suunitlusega seadmetega tegemist on. Meil on kogemusi nii kasutatud masinate lahtivõtmise ja ülespanekuga kui ka  keeruliste  toidu-, trüki- või puidutööstusseadmetega paigaldamisega.

Töid teostatakse üle Euroopa – viimastel aastatel on tee viinud näiteks Soome, Poola, Norra ja Taani. Väljaspool Eestit teostatavate tööde puhul on enamasti  tegemist olnud keerukamate remondi- ja hooldustööga või siis seadmete kolimisega ühest tehasest teise ning montaažiga. Kuna tööstusseadmed on väga kallid, on Tööstus OÜ igapäevaselt klientide ja iseenda meelerahuks kaitstud 200 000 euro suuruse kindlustuskaitsega. Vajadusel saab kindlustussumma osas läbi rääkida.

Meie meeskond on väike, kuid vastavalt vajadusele kaasatakse spetsialiste ka väljastpoolt.

Kuna iga projekt on erinev, pole olemas standardlahendusi väga suurte ja keerukate seadmete tõstmiseks, puhastamiseks ning hooldamiseks. Meie ettevõte ei tee traditsioonilisi investeeringuid, sest iga projekti puhul kaasnevad omad nüansid. Meil on  olemas 10-tonnise tõstevõimega kett-talid ning vintsid, rullikutetehnoloogia näiteks 100-tonnise seadme transportimiseks ning metallist ülesõidud ja platvormid. Mõtleme erinevate olukordade lahendamiseks alati midagi välja.

Tööstus OÜ on taotlenud sertifikaadid töödeks  gaasi- ja gaasitrassidega, maa- ja biogaasipaigaldistega tegelemiseks ning surveseadmetöödeks. Lisaks on ettevõttel õigus töödeks sildkraana, platvormitõstuki ja kabiiniga ehitustõstuki ning hüdrotõstukiga.

 

Erinevad projektid hoiavad meele erksa.

Üks huvitavamaid projekte lähiajaloost on Ida-Virumaa asuva Viru Keemia Grupp 12-kilomeetrilise konveierile lindi paigaldamine. 400 meetri pikkuse ja 9,5 tonnise kaaluga lindirulli paigaldamiseks on tarvis spetsiifilisi vahendeid. Nii ehitasime ise vintsi, millega sai lindi lahti kerida ning paika panna.  Huvitavaks väljakutseks on olnud ka Sillamäel asuva metallurgiaettevõtte Molygrupp Silmeti tellimusel 18-tonnise seadme tõstmine neljandale korrusele nö käsitsi, ilma kraanadeta ja Väike-Maarja loomsete jäätmete käitlemise tehase kolme meetri kõrgusel oleva katla 7-tonnise rulli võllivahetus.

Top